GMB
Rozwiązania fotowoltaiczne dla BIZNESU
skorzystaj ze wsparcia unijnego

Farmy fotowoltaiczne i instalacje dla firm

Proponowane przez Polską Grupę Energii Fotowoltaicznej rozwiązania znajdują szerokie zastosowanie w wielu firmach oraz przedsiębiorstwach z różnych branż. Dzięki wykonywanym przez nas instalacjom i farmom fotowoltaicznym każda z nich może znacząco obniżyć koszty eksploatacyjne związane z działalnością. Ponadto pozwalają one całkowicie uniezależnić się od dostaw energii od publicznego dostawcy. Bez względu na zmiany w cenach prądu czy awarie sieci, Twoja firma będzie miała stały dostęp do ekologicznej, taniej energii. Będzie więc samowystarczalna! Co ciekawe, nadwyżki wyprodukowanej energii można sprzedać do sieci publicznej, co daje dodatkowe zyski.

Fotowoltaika jest nie tylko sposobem na oszczędność i niezależność, ale również idealnym rozwiązaniem dla firm, którym leży na sercu dobro naszej planety. Powstała dzięki tej technologii energia nie jest szkodliwa dla środowiska naturalnego. Warto więc zapoznać się ze szczegółami naszej oferty i podarować swojej firmie rozwiązanie niosące wymierne korzyści.

Nasze usługi są kompleksowe!

Jeśli skorzystasz z naszej oferty otrzymasz pełen pakiet usług związanych z realizacją instalacji lub farmy fotowoltaicznej. Stworzymy projekt instalacji, a następnie wykonamy go zapewniając jednocześnie fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji. Oferujemy montaż oraz serwis wszystkich urządzeń. Zapewniamy także pomoc w zgłoszeniu instalacji do lokalnego operatora oraz pośrednictwo w uzyskaniu dofinansowania. Zapraszamy do kontaktu z firmą!

firmy bezpieczeństwo

POLSKA GRUPA ENERGII FOTOWOLTAICZNEJ SP. Z O.O.

ul. Tomasza Strzembosza 1/33
20-153 Lublin
kom.: +48 604 981 482 +48 790 580 033
e-mail:
Polityka prywatności