GMB

Montaż instalacji fotowoltaicznych - O nas

Polska Grupa Energii Fotowoltaicznej Sp. z o.o. to nowoczesna, dynamiczna firma działająca na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznych.

Oferowane przez nas rozwiązania są optymalne oraz długoterminowe, a także zapewniają satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. Nasi Klienci zyskują dzięki nim energetyczną niezależność, przy jednoczesnym sprzyjaniu ochronie środowiska naturalnego. Co ważne nasze produkty nie tylko pomagają w generowaniu zysków i oszczędności, ale również znacząco wpływają na poprawę komfortu życia.

Oświadczenie: POLSKA GRUPA ENERGII FOTOWOLTAICZNEJ nie jest powiązana kapitałowo, ani osobowo z PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Lublinie oraz spółkami zależnymi

Dzięki wykonywanym przez nas instalacjom fotowoltaicznym otrzymasz tanią, ekologiczną energię, a także pełną niezależność energetyczną. Jest to nowoczesne, uniwersalne rozwiązanie, które w dodatku jest całkowicie bezobsługowe.

Wysoka jakość i indywidualne podejście

Realizujemy zlecenia zarówno w prywatnych domach, jak i przedsiębiorstwach czy gospodarstwach rolnych. Fotowoltaika doskonale sprawdza się bowiem w różnorodnych miejscach, dając oszczędności oraz pomagając dbać o środowisko. Dysponujemy zespołem wysokiej klasy specjalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą elastycznie oraz z pełnym zaangażowaniem. Wykonując usługę montażu instalacji fotowoltaicznych zawsze wykorzystujemy najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży obejmującą sześć oddziałów: w Bielsku-Białej, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Zielonej Górze i Zwierzyńcu k/Zamościa. Lokalizacja naszych biur sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni dla naszych potencjalnych i obecnych odbiorców. Najaktywniej działamy na terenie województwa lubelskiego, świętokrzyskiego, podlaskiego oraz podkarpackiego.

działamy energetycznie
SKORZYSTAJ Z NASZEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA!

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Działalność fair-play: oferujemy najwyższej klasy produkty oraz wiarygodne i rzetelne kalkulacje kosztów.
  • Bezpłatne, niezobowiązujące konsultacje energetyczne u Klienta (audyt fotowoltaiczny).
  • Indywidualne podejście przy planowaniu, budowie i eksploatacji projektów fotowoltaicznych.
  • Profesjonalny montaż i serwis, miła i przyjazna obsługa.
  • Wsparcie doradcze i techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji.
  • Pośrednictwo w pozyskiwaniu dofinansowań, udział w negocjacjach warunków finansowania.
  • Pomoc w zgłoszeniu nowej instalacji do lokalnego operatora energii.

JAK DZIAŁAMY?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Na podstawie informacji zebranych podczas spotkania, staramy się dobrać optymalne rozwiązania techniczno-ekonomiczne. Wykonujemy konkretny projekt instalacji fotowoltaicznej, oparty o szczegółowe dane dotyczące obiektu, otoczenia i preferencji Klienta.

Używamy innowacyjnych programów komputerowych, pozwalających na precyzyjne rozmieszczenia modułów, dobór odpowiedniego sprzętu, symulację zacienienia. Bazując na historycznych i statystycznych danych o pogodzie oraz nasłonecznieniu w danej lokalizacji, możemy bardzo precyzyjnie oszacować ilość wyprodukowanej energii i zestawić ją z kosztami inwestycji, otrzymując rzetelną, dokładną analizę ekonomicznej opłacalności inwestycji.

Na podstawie tych informacji pomagamy Klientom w wyborze źródła finansowania (np. gotówka, raty leasingowe, środki z programów rządowych wspierających rozwój instalacji OZE w Polsce) i dopełnieniu wszelkich czynności formalno-prawnych.

Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy! Wszystkie dane dotyczące oferty znajdziesz na stronie.

POLSKA GRUPA ENERGII FOTOWOLTAICZNEJ SP. Z O.O.

ul. Tomasza Strzembosza 1/33
20-153 Lublin
kom.: +48 604 981 482 +48 790 580 033
e-mail:
Polityka prywatności